Naše příběhy

Bady jak je malinky

Bady je malé štěně. Teď kňučí. Přestal kňučet a teď kouše mojí botu. Vlastně cvičku.  Jsem mu jí vzala a tak  nezbeda chce kousat mě.  Často si hraje,kouše a kňučí. Bady je moc roztomilí štěnátko.  Zalezl do pelíšku a možná bude spát.  Když spinká je moc roztomilej. Mě se líbí jak vždycky když se mu něco nelíbí tak špulí tlamičku.   Je legrační=))

S  Badym na táboře

Jeli jsme na tábor do Loun.  Já se těšila jak nám to s Badym pujde a taky že šlo. Když  jsme šli cvičit tak  se vždycky Bady hrozně moc těšil a já taky. Bady se bál vody a já jsem chtěla aby šel semnou do vody tak jsem ho tam vzala. Nejdřív utíkal ale  pak tam vlezl celý  a já byla samou radostí bez sebe.  Hurááá Bady vlezl do vody.  Mě se líbilo jak byl celý mokrý  vypadal  legračně=)

Badyho kamarád  Laky

Laky je Badyho kamarád.  Laky je Irský setr. Je moc miloučký a šikovnej.  Bady si s Lakym hraje ale když je Laky mrzutý tak  na něj trošku zavrčí a Bady našpulí tlamičku.  Laky a Bady  jsou oba divoký. Laky když vidí motýlka tak vždycky skáče aby ho ulovil. Mě se to moc líbí. Mám je oba moc ráda  život bez nich si nemůžu představit. LAKY A BADY KUK=)))))))))))

Bady na cvičáku-13.3. 2010

Dneska jsme šli na cvičák a Bady se už nemohl dočkat. Došli jsme na cvičák, už tam byli i ostatní. Pustila jsem Badyho na volno, aby se proběhnul s kamarádama=)A pak se šlo cvičit. Bady si vedl mooc dobře i když bylo bláto a mě se to pořádně klouzalo tak jsme si vedly oba mooc dobře=)Bady skákal přes skočky a přitom si i někdy štěkl to mě vždycky rozesměje=)Pak trenink skončil a my šli domu já a Bady jsme vypadali dost legračně.Bady měl bláto všude. Já jenom na kalhotech. Vzala jsem kartáč a učesala jsem ho.  Badymu se to moc nelíbilo protože chtěl dovádět s Lakýskem. A pak jsem ho už pustila at jsi jde hrát s Lakym. LAKY A BADY NEBLBNĚTE UŽ

Narozeniny

Bady má dneska narozeniny a jsou mu dva roky. Oslavil to na cvičáku tím že se pořádně proběhl se svými kamarády. Už je to velkej pes.=)

                             Bady a Já na druhým táboře

Už se jede zase na tábor a já se těším jak se tam Bady naučí spoustu novích věcí. První den jsme se představovali. Večer jsem si Badyho vzala do stanu bylo to super =). Druhý den už se cvičilo a já se tšila i Bady =) Ukázalo se však že mu nestíhám si musel říkat: Co ta panička blbne =). Ale moc mu to šlo a pak i mě =) O odpolední klid jsme vzali hafánky a šli se koupat =) Badik  se tam vrhl a natčeně štěkal =) Hodně jsme se toho naučili =) Badik je užasnej pes a strašně moc rychlej ale když se budu snažit tak ho určitě stihnu =). BADY NEUTÍKEJ MI =))))